Systemy
zarządzania
hotelami
i restauracjami
System
zarządzania
dokumentami
i WORKFLOW
Systemy
analiz
biznesowych
Integracja
i systemy
komputerowe
O firmie

 

Firma Fair PLay 2012   

O firmie

Zaczynaliśmy ponad 25 lat temu od poważnego wyzwania - lokalizacji do polskich warunków gospodarczych zachodniego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Od tamtej pory podejmujemy się coraz to bardziej wymagających wyzwań, tworząc wartości dodane dla użytkowników dziedzinowych rozwiązań informatycznych, oraz tworząc i rozwijając własne produkty automatyzujące procesy biznesowe w firmach.

Specjalizujemy się w zwiększaniu wydajności i wyzwalaniu potencjału firm poprzez zastosowanie rozwiązań informatycznych, które usprawniają zarówno zarządzanie, jak i codzienną pracę szeregowych pracowników.

Mamy za sobą setki wdrożeń, a dla dziesiątek firm stale świadczymy usługi wsparcia. Lista firm, dla których pracujemy obejmuje znane na całym świecie marki i liderów polskiego biznesu. Nasze doświadczenie wynika z wieloletniej współpracy z dostawcami sprawdzonych i najlepszych rozwiązania na rynku.

Na sukces każdej firmy składają się tysiące codziennych czynności i decyzji. Znamy je doskonale, pomagamy je uporządkować i tam gdzie to możliwe zautomatyzować, tak aby odzyskać czas poświęcany na poszukiwanie informacji, zbędne wykonywanie tych samych czynności i unikać błędów ręcznie realizowanych procedur.

Nasze wdrożenia cechują się zaawansowaną technologicznie integracją międzysystemową pozwalającą na zwiększenie wydajności i kompleksowości działań.

Z chwilą gdy podejmujemy z Klientem wspólny projekt, traktujemy jego problemy jak własne, prowadząc  analizę przyczyn i potrzeb, realizując wdrożenie i wspierając Klienta i opiekując się nim również w okresie eksploatacji. Naszym celem zawsze jest optymalizacja procesów i maksymalizacja wydajności.

Liczba naszych Klientów pokazuje, że realizujemy go z najwyższą skutecznością.

Nasze wdrożenia

 

Korzystając z naszych usług masz pewność, że:

  1. Zaproponujemy i wdrożymy optymalne rozwiązania również te niekonwencjonalne.
  2. Uzgodnimy harmonogramy i dotrzymamy terminów.
  3. Dostarczymy najlepsze rozwiązania na rynku – sprawdzone rozwiązania renomowanych firm jak i autorskie o niecodziennej elastyczności
  4. Zrealizujemy projekt z korzystną relacją jakości do ceny

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.