Systemy
zarządzania
hotelami
i restauracjami
System
zarządzania
dokumentami
i WORKFLOW
Systemy
analiz
biznesowych
Integracja
i systemy
komputerowe
Systemy Zarządzania Hotelami i Restauracjami

hotellion

hotellion  został zaprojektowany do najbardziej efektywnego zarządzania hotelem. Składa się na to inteligentny mechanizm rezerwacji indywidualnych i grupowych, bardzo wysoka kontrola wszystkich zdarzeń w hotelu oraz rzetelność rozliczeń i możliwości analiz finansowych w czasie rzeczywistym, integracja z innymi programami i channel managerami, swoboda działań w programie, jego intuicyjny interface, niezawodny serwis i wsparcie doświadczonych specjalistów.

Inteligentne rezerwacje

System hotelowy posiada wiele funkcji, w tym prekonfigurowanych i automatycznych, pozwalających na zaawansowaną optymalizację meldowania gości i grup.

Rozliczenia i finanse

Program posiada zarówno wbudowany system analizy i oceny wyników finansowych poszczególnych departamentów hotelu, jak i łatwe do zmiany algorytmy oraz reguły cen.

Kontrola i bezpieczeństwo

hotellion był tworzony z myślą o zapewnieniu maksimum bezpieczeństwa danych oraz całego systemu. Pozwala też na łatwą kontrolę i szybki dostęp do kluczowych informacji.

Integracja

System umożliwia sprawną komunikację z zewnętrznymi systemami, interfejsami, channel managerami oraz na automatyczne pobieranie informacji z GUS czy VIES.

UX i swoboda działania

Praca z systemem jest niezwykle intuicyjna i wydajna, dzięki zastosowaniu jednego, dynamicznego grafika zasobów, „żywych" tabel, globalnej wyszukiwarki a’la google czy poprzez zautomatyzowany housekeeping.