Systemy
zarządzania
dokumentami
i Workflow
Systemy
zarządzania
hotelami
i restauracjami
Systemy
analiz
biznesowych
Integracja
i systemy
komputerowe
Systemy zarządzania dokumentami i workflow

Zobacz jak wydajna i zoptymalizowana może być Twoja firma

Sprawne procesy biznesowe to jeden z kluczowych elementów determinujących sukces firmy. Są tym, co odróżnia firmę od konkurencji. Zapewnienie wydajności, sprawna obsługa klienta, wysoka jakość usług, bezpieczeństwo oraz możliwość elastycznego reagowania na sytuację na rynku to tylko niektóre procesy, które dzięki naszym wdrożeniom możesz w swojej firmie usprawnić i zdobyć przewagę nad konkurencją.

 

Załóżmy, że zdecydowałeś się na milowy krok z PMS Labs w stronę optymalizacji swojej firmy.

Zobacz co się zmieniło:

 

1. Wydajność procesów jest dużo wyższa. Reguły obiegu spraw i dokumentów są w systemie ściśle określone i optymalnie zaplanowane. Twoja firma pracuje efektywniej, ponieważ pracownicy oszczędzają czas, który przed automatyzacją procesów zużywali na improwizację, a wąskie gardła są wyeliminowanie.

2. Zadania wykonywane są w sposób najlepszy z możliwych. Ponieważ podstawą do określenia zasad pracy obiegu spraw i dokumentów są najlepsze praktyki, system klasy BPM prowadzi pracownika w taki sposób, by zadanie zostało wykonane w sposób optymalny z punktu widzenia jakości pracy, jak i oszczędności czasu i kosztów.

3. Zarządzanie jest skuteczniejsze. Systemy klasy BPM wymuszają realizację określonych zadań, a menedżerom dają wgląd w przebieg procesów i umożliwiają kontrolę ich realizacji. To gwarantuje, że żadne istotne elementy procesów nie są pomijane.

4. Zapewniony jest najwyższy poziom bezpieczeństwa informacji. W systemach klasy BPM precyzyjnie zdefiniowane są uprawnienia i role pracowników. Dostęp do określonych zasobów intelektualnych firmy mają, więc wyłącznie uprawnione do tego osoby. To gwarantuje bezpieczeństwo danych.

5. Koszty spadły. Automatyzacja procesów biznesowych i obiegu dokumentów umożliwia obniżenie kosztów z kilku powodów.
– Po pierwsze, dzięki precyzyjnemu określeniu ról pracowników w systemie, czas najbardziej wykwalifikowanych pracowników – najdroższych z punktu widzenia pracodawcy – jest optymalnie wykorzystany.
– Po drugie, optymalny sposób realizowania poszczególnych procesów, który narzucony jest przez system, sprawia, że wiele czynności wykonywanych jest szybciej, przez mniejszą ilość personelu, niż miałoby to miejsce przy zastosowaniu tradycyjnych metod.
– Po trzecie, dzięki optymalizacji obiegu dokumentów, niższe są koszty obsługi dokumentów papierowych (papier, toner, przechowywanie).

 

I jak Ci się podoba Twoja odmieniona firma?

Zadzwoń i podziel się z nami swoją opinią:

+48 32 279 22 50