Systemy
zarządzania
dokumentami
i Workflow
Systemy
zarządzania
hotelami
i restauracjami
Systemy
analiz
biznesowych
Integracja
i systemy
komputerowe
Systemy Zarządzania Hotelami i Restauracjami

ESPONDI - SYSTEM HOTEL 360°

PMS Labs dba, by oferowane oprogramowanie zapewniało możliwie maksymalną kompleksowość w zarządzaniu hotelem. Dlatego w naszym bogatym portfolio znajdziecie Państwo również nowoczesny system Hotel 360° firmy ESPONDI, który wprowadzając ideę samoobsługi do zarządzania hotelami, łamie bariery językowe i mentalne.

System Hotel 360° to nowoczesny kanał komunikacyjny pomiędzy gościem a hotelem. System opiera swoje działanie na urządzeniach mobilnych i rozwiązaniach chmurowych, co sprawia, że jest skutecznym narzędziem do optymalizacji kosztów.

System Hotel 360° charakteryzuje budowa modułowa, umożliwiająca wdrożenie przez hotel interesujących go funkcjonalności w zależności od profilu swojej działalności i potrzeb.

Moduły dostępne w systemie to:

  • Hotel 360°Concierge - aplikacja na tablety będące na wyposażeniu pokoju hotelowego, za pomocą której gość może zamawiać usługi hotelowe. Dowiedz się więcej!
  • Hotel 360°Mobile - aplikacja mobilna pozwalająca na komunikację z gośćmi, oferowanie im spersonalizowanych ofert promocyjnych oraz np. dokonywanie bezpośrednich rezerwacji pokoi. Dowiedz się więcej!
  • Hotel 360° Navigation - moduł umożliwa m.in. lokalizację własnej pozycji czy sprawne odnajdywanie drogi w hotelu i najbliższej okolicy. Dowiedz się więcej!
  • Hotel 360° Conference - moduł usprawniający organizację konferencji w hotelu. Dowiedz się więcej!
  • Hotel 360° Administration - moduł umożliwiający zarządzanie całym systemem Hotel 360°. Dowiedz się więcej!
  • Hotel 360° Communicator - aplikacja mobilna usprawniająca komunikację o przepływ informacji w hotelu. Dowiedz się więcej!

System Hotel 360 - moduły°